CS     SK
LightWalker laser Aplikace Technologie Vzdělávání Časté otázky Novinky Kontakt

Endodoncie

Endodontické ošetření TwinLight: rychle, efektivně a minimálně invazivně.

 

Fotona TwinLight Endodontic Treatment (TET) úspěšně reaguje na dvě hlavní nevýhody klasického chemicko-mechanického ošetření, kterými jsou: neschopnost dokonale vyčistit anatomický komplex kořenových kanálků a jejich hloubková dezinfekce.

 

 

 

Prvním krokem TwinLight ošetření je revoluční metoda fotoakustického streamingu (PIPS: Photon-Induced Photoacoustic Streaming). Která využívá energii erbiového (Er:YAG) laseru k vytvoření netermických rázových vln aktivujících čistící roztok nacházející se v kanálcích. Výsledkem tohoto fotoakustického ošetření je čistý komplex kořenových kanálků a dentinové tubuly zbavené smear layer. Tento proces je také velmi účinný při finálním výplachu vodou před uzavřením.

V druhém kroku TwinLight ošetření se využívá hluboko pronikající vlnová délka neodymového (Nd:YAG) laseru k dekontaminaci stěn kořenového kanálku až do hloubky 1000 µm. V tomto kroku má velký význam vysoká energie pulzu Nd:YAG laseru, která umožňuje hloubkovou eliminaci baktérii.

 

 

 

Kombinace erbiového (Er:YAG) a neodymového (Nd:YAG) laseru při endodontickém ošetření optimálně využívá jedinečnou interakci obou vlnových délek. Vzájemná interakce Er:YAG laserem vyvolaných rázových vln v čistícím roztoku a následného baktericidního účinku Nd:YAG laseru podstatně zlepšuje výsledek laserového endodontického ošetření a zaručuje maximální účinnost a dlouhodobý úspěch.

 

Pokračujte zpět do sekce Aplikace ...

 

Máte zájem o podrobnější informace? Kontaktujte nás!

 

Když si vyberete Fotona, vybíráte si značku zaměřenou na vývoj, design a výrobu nejlepších laserových systémů na světě.

Ke stažení

Distributor pro ČR

CAMOSCI CZECH s.r.o.
Wolkerova 1356
739 11 Frýdlant n. O.
Česká republika
lasery@camosci.cz

Distribútor pre SR

CAMOSCI SLOVAKIA s.r.o.
Námestie SNP 16
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
lasery@camosci.sk

Novinky

Workshop: 8.10.2015, Pražské dentální dny | 27.08.2015, 10:44

  více

Nové: TwinLight ošetření periimplantitidy | 20.04.2015, 09:27

  více

Máte zájem o podrobné informace?
Potřebujete se na něco zeptat?
Kontaktujte nás!