CS     SK
LightWalker laser Aplikace Technologie Vzdělávání Časté otázky Novinky Kontakt

Konzervativní stomatologie

Fotona LightWalker umožňuje nejširší škálu ošetření tvrdých tkaní

 

LightWalker laser je univerzální výkonný nástroj umožňující rýchlejší a jednodušší zákroky na trvrdých tkáních s minimální nebo žádnou potrěbou anestézie. Maximální komfort a spokojnost ošetrění laserem je navíc znásobený absencí vibrací a hluku klasických rotačních nástrojů.

Parametry laserového ošetření (ablace) lze nastavit podle typu nebo stavu tvrdých tkání pacienta. Ošetření tvrdých tkání pomocí laseru LightWalker zanechává čistý povrch bez smear layer a plně otevřené dentinové tubuly, což vede k větší přilnavosti bez nutnosti leptání kyselinou.

Erbiový (Er:YAG) laserový paprsek přenášený prostřednictvím kloubového ramene OPTOflex má podstatně vyšší výkon než paprsek přenášený prostřednictvím optického vlákna u jiných typů laseru. Rychlost "vrtání" laseru LightWalker tak dosahuje, a v mnohých  případech dokonce překračuje, rychlost konvenčně používaných nástrojů. Komfort pacienta je  navíc znásobený odstráněním nepríjemných vibrácí a hluku, čož je obzvlášť ceněné v dětské stomatologii.

 

 

Jemnou a přesnou ablaci skloviny či dentinu bez zahřívání okolních struktur zubu umožňuje minimálně invazivní technologie VSP (Variable Square Pulse). LightWalker je navíc vybavený patentovanou technologií QSP (Quantum Square Pulse), která umožňuje vykonávat ablaci rychleji, efektivněji a s větší přesností, což zabezpečuje maximální zachování zdravých struktur zubu. To vše v kombinaci s bezkonkurenčním výkonem 20 W. Víc podrobností v sekci Technologie.

 

 

Pokračujte zpět do sekce Aplikace ...

 

Máte zájem o podrobnější informace? Kontaktujte nás!

 

Když si vyberete Fotona, vybíráte si značku zaměřenou na vývoj, design a výrobu nejlepších laserových systémů na světě.

Ke stažení

Distributor pro ČR

CAMOSCI CZECH s.r.o.
Wolkerova 1356
739 11 Frýdlant n. O.
Česká republika
lasery@camosci.cz

Distribútor pre SR

CAMOSCI SLOVAKIA s.r.o.
Námestie SNP 16
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
lasery@camosci.sk

Novinky

Workshop: 8.10.2015, Pražské dentální dny | 27.08.2015, 10:44

  více

Nové: TwinLight ošetření periimplantitidy | 20.04.2015, 09:27

  více

Máte zájem o podrobné informace?
Potřebujete se na něco zeptat?
Kontaktujte nás!