CS     SK
LightWalker laser Aplikace Technologie Vzdělávání Časté otázky Novinky Kontakt

Technologie

 Proč si vybrat LightWalker?

 

LightWalker nabízí ověřený standard dvou nejefektivnějších vlnových délek: 1064 nm Nd:YAG a 2940 nm Er:YAG, které se z hlediska jejich účinků na tkáně vzájemně doplňují a vytvářejí tak optimální nástroj pro široké klinické využití.

Prakticky všechny dostupné laserové ošetření je možné vykonávat volbou jedné z vlnových délek: vysoce absorbovaná erbiová frekvence (Er:YAG) nebo hluboce pronikající nedodymová frekvence (Nd:YAG).

 

     

 

Technologie VSP: Variable Square Pulse

VSP umožňuje lékaři přesně nastavit trvání laserového impulzu od 50 do 1500 μs a jeho energii podle potřeb konkrétní aplikace. VSP minimalizuje nežádoucí absorpci laserové energie ve tkáních a zajišťuje maximální výkon laseru a komfort pacienta.

     

Technologie QSP: Quantum Square Pulse

QSP umožňuje efektivnější a přesnější ablaci. QSP optimalizuje průběh impulzů a snižuje rozptyl laserového záření v částicích, které vznikají při ošetření (ablaci) tvrdých tkání. QSP přináší mimořádnou rychlost odpařování a vytváří téměř rovné okraje vznikajících útvarů, což se při léčbě tvrdých tkání projevuje vyšší úrovní přesnosti a zachováním zdravých struktur zubu.

 

 

   

Výkon až 20 W při erbiové (Er:YAG) vlnové délce poskytuje výjimečně široké možnosti rychlých, bezpečných a účinných léčebných postupů.

Až 1000x vyšší výkon neodymových (Nd:YAG) pulzů v porovnání s diodovým laserem poskytuje podstatně vyšší efektivitu léčby.

 

LightWalker je první zubní laser na trhu s digitálně řízeným násadcem. Uživateli nabízí zcela nové léčebné možnosti a bezkonkurenční úroveň přesnosti, jaké ve stomatologii nebyly nikdy před tím dostupné.

 

Unikátní kloubové rameno je během používání dokonale vyvážené a umožňuje pracovat s Er:YAG násadci bez jakéhokoli pocitu tíhy v ruce. OPTOflex umožňuje plný rozsah pohybů a maximální stupeň kontroly, takže manipulace s násadcem je podstatně plynulejší, přesnější a jednodušší.

Technologie ramene zároveň umožňuje přenos laserového světla s minimální ztrátou intenzity světla.

 

Online monitorování energie pro bezpečnost bez kompromisů.

Lasery LightWalker jsou vybaveny systémem monitorování laserových impulzů založeném na technologii DET (Dual Energy-meter Technology), která zajišťuje 100% přesnost. V kombinaci s technologií EFC (Energy Feedback Control) zabezpečuje konzistenci laserových impulzů pro bezkonkurenční bezpečnost po celou dobu životnosti laseru.

Titanová technologie násadců pro bezkonkurenční životnost.

LightWalker je vybavený pokročilými titanovými násadci, které poskytují dlouhou životnost i při častém používání a sterilizaci. Er:YAG násadce jsou dostupné s koncovkami i bez nich a mají integrovaný sprej (vzduch/voda) pro větší pohodlí pacienta. Jsou také vybaveny jednoduchým systémem odpojení pro ještě jednodušší používání a sterilizaci.

Automatická detekce násadců pro jednodušší použití.

LightWalker je dostupný se dvěma Nd:YAG násadci, které umožňují mít neustále k dispozici různé průměry vlákna. K dispozici je navíc automatický detekční systém, který rozpozná vybraný násadec a poslední uložené parametry.

Zelený směrovací paprsek pro lepší viditelnost.

Tato volitelná funkce pomáhá zajistit lepší viditelnost v porovnání se standardním červeným směrovacím paprskem nejen při chirurgických stomatologických výkonech.

Víc než 40 přednastavených programů pro maximální jednoduchost.

Dotyková obrazovka nabízí jednoduché a intuitivní menu přednastavených laserových ošetření. Optimální výchozí parametry jsou nastaveny automaticky po zvolení požadovaného ošetření.

 

Přečtěte si Co je laser a jak funguje nebo pokračujte do sekce Aplikace

 

Máte zájem o podrobnější informace? Kontaktujte nás!

 

Když si vyberete Fotona, vybíráte si značku zaměřenou na vývoj, design a výrobu nejlepších laserových systémů na světě.

Ke stažení

Distributor pro ČR

CAMOSCI CZECH s.r.o.
Wolkerova 1356
739 11 Frýdlant n. O.
Česká republika
lasery@camosci.cz

Distribútor pre SR

CAMOSCI SLOVAKIA s.r.o.
Námestie SNP 16
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
lasery@camosci.sk

Novinky

Workshop: 8.10.2015, Pražské dentální dny | 27.08.2015, 10:44

  více

Nové: TwinLight ošetření periimplantitidy | 20.04.2015, 09:27

  více

Máte zájem o podrobné informace?
Potřebujete se na něco zeptat?
Kontaktujte nás!